Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Zagranica › Włochy Adriatyckie

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Włochy Adriatyckie

« wróć do listy
Czekamy za rok!

Czekamy za rok!

Data dodania: 14.08.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Wenecja – turnus V

Wenecja – turnus V

Data dodania: 13.08.13 | godz. 00:00

Dziś z samego rana udaliśmy się do Wenecji. Najpierw płynęliśmy barką, potem zwiedzaliśmy miasto z przewodniczką. Gdy zjedliśmy pyszną pizzę, udaliśmy się na shopping. Na 20 wróciliśmy do autokaru - kolacja, toaleta. O 22.00 ruszyliśmy do Polski. O 10.oo Cieszyn.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *W Wiecznym Mieście – turnus V

W Wiecznym Mieście – turnus V

Data dodania: 12.08.13 | godz. 00:00

Po pysznych posiłkach we Fiuggi rano ruszyliśmy do Rzymu. Pogoda dopisuje. Mamy cały Rzym "w nogach", pełni wrażeń ruszyliśmy do autokaru i udaliśmy się na ostatni nocleg. Jutro zwiedzamy Wenecję.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 3