Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Zagranica › Słowacja

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Słowacja

« wróć do listy
Do zobaczenia!

Do zobaczenia!

Data dodania: 02.08.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *ślub w jacuzzi

ślub w jacuzzi

Data dodania: 30.07.13 | godz. 00:00

Po kilku dniach wzmożonej aktywności i wędrówek, ten dzień spędziliśmy w relaksacyjnej formie. Już od południa dzieci korzystały z takich dobrodziejstw pensjonatu, jak jacuzzi, czy sauny. Punktem kulminacyjnym wieczoru z kolei, okazały się ''śluby kolonijne''. Śmiechy i pozytywna atmosfera zdominowały to wydarzenie.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *W zamku orawskim

W zamku orawskim

Data dodania: 29.07.13 | godz. 00:00

Upalna pogoda nie zniechęciła nas do wizyty w Zamku Orawskim, który śmiało można zaliczyć do elity słowackich zabytków. Widok z jego najwyższych komnat zachwycił uczestników. Wspaniała panorama, w połączeniu z wnętrzami zamku, dała okazje do ciekawej lekcji historii dla naszych pociech.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 6 7