Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Zagranica › Chorwacja (autokar)

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Chorwacja (autokar)

« wróć do listy
Do zobaczenia! – turnus II

Do zobaczenia! – turnus II

Data dodania: 30.07.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *To już jest koniec – turnus II

To już jest koniec – turnus II

Data dodania: 29.07.13 | godz. 00:00

To już ostatni dzień kolonii w Chorwacji. Żegnamy się z morzem, spożywamy obfity ostatni posiłek, zbieramy adresy od kolegów i koleżanek, wymieniamy się telefonami. Podpisujemy koszulki na pamiątkę wspólnego pobytu. Tworzymy grupę kolonistów na Facebooku. My płaczemy, bo się żegnamy ale i pogoda zaczyna płakać po nas. Spadł po raz pierwszy od początku naszego pobytu leciutki deszcz. Morze pokazało się w nowej białej, falującej krasie. Życzymy wszystkim niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy grupie, która potrafiła utworzyć zgraną pakę. Słonecznych kolejnych dni wakacji!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *dyplomy i pożegnania – turnus II

dyplomy i pożegnania – turnus II

Data dodania: 28.07.13 | godz. 00:00

Dzisiejszy dzień poświęciliśmy podsumowaniu kolonii oraz częściowo przeznaczyliśmy go na plażowanie. Każdy kolonista otrzymał Dyplom Super Uczestnika. Po południu zrobiliśmy zakupy na podróż do Polski. Następnie śmiałkowie o zachodzie słońca weszli na most łączący Kraljevnicę z Wyspą Krk. Wieczorem dłużej bawiliśmy się na dyskotece w White Horse, bo to już ostatnia noc w Chorwacji!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 7 8