Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Zagranica › Bułgaria

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Bułgaria

« wróć do listy
Do zobaczenia za rok – turnus VI

Do zobaczenia za rok – turnus VI

Data dodania: 18.08.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Złote Piaski słonecznie – turnus VI

Złote Piaski słonecznie – turnus VI

Data dodania: 15.08.13 | godz. 00:00

Spokojnie, wesoło płynie nam czas na plażach Złotych Piasków. Mnóstwo zabawy i kąpieli zarówno słonecznych, jak i morskich.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Film przy basenie – turnus VI

Film przy basenie – turnus VI

Data dodania: 13.08.13 | godz. 00:00

Po wczorajszej zabawie na dyskotece, dzisiaj postanowiliśmy nabrać sił i zrelaksować się. Do południa byliśmy na plaży, po obiedzie zostaliśmy w hotelu i uczestniczyliśmy w animacjach na basenie, a wieczorem specjalnie dla nas zorganizowano projekcje filmu na dużym ekranie przy basenie. Jedzenie jak zawsze było dobre i różnorodne. Na obiad rożne warzywa, gulasz, zupa gulaszowa, paluszki rybne, ryz, puree ziemniaczane, spaghetti, pizza, a na deser arbuz, melon i pyszne ciasto.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 15 16