Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Morze › Świnoujście

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Świnoujście

« wróć do listy
Spotkajmy się za rok!

Spotkajmy się za rok!

Data dodania: 05.08.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Pożegnanie

Pożegnanie

Data dodania: 04.08.13 | godz. 00:00

Ostatniego dnia mimo pochmurnej pogody wyruszyliśmy na plażę, gdzie odbyła się druga część chrztu kolonijnego. Po obiedzie udaliśmy się do miasta na ostatnie zakupy, a chętni mogli uczestniczyć w niedzielnej mszy św. Wieczorem odbyło się spotkanie, na którym wręczone zostały dyplomy i nagrody wszystkim kolonistom. Jutro wyjazd z kolonii i powrót do domów. Trochę szkoda bo bardzo było fajnie!!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Chrzest kolonistów i wybory Miss i Mistera kolonii

Chrzest kolonistów i wybory Miss i Mistera kolonii

Data dodania: 03.08.13 | godz. 00:00

Żar leje się z nieba, a my nie zwalniamy tempa. Po śniadaniu plażowaliśmy, by utrwalić zloty brąz którego nabrała nasza skóra. Dzisiaj woda była ciepła, więc kilkakrotnie mogliśmy kąpać się w morzu. Po południu odbyła się cześć 1 chrztu kolonijnego (jutro część 2). Najatrakcyjniejszym punktem programu okazały się WYBORY MISS i MISTERA KOLONII. Dzień pełen wrażeń zakończył się wspólna dyskoteką.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 12 13