Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Morze › Połczyn Zdrój

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Połczyn Zdrój

« wróć do listy
Do zobaczenia!

Do zobaczenia!

Data dodania: 24.07.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Było fantastycznie. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!  

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Czas kończyć

Czas kończyć

Data dodania: 23.07.13 | godz. 00:00

JAK TEN CZAS SZYBKO MIJA :( NIE TAK DAWNO WYPAKOWYWALIŚMY NASZE RZECZY Z WALIZEK A DZIŚ TRZEBA BYŁO SIĘ JUŻ PAKOWAĆ DO DOMU. ALE MIMO ZAMIESZANIA ZWIĄZANEGO Z POWROTAMI DZIEŃ SPĘDZILIŚMY NA ZABIEGACH, WYCIECZCE PIESZEJ DO POŁCZYNA ZDROJU, WYBORACH MISS WALKI Z KALORIAMI, KTÓRĄ ZOSTAŁA ASIA CYBULSKA- SCHUDŁA 4 KG! :) OCZYWIŚCIE BYŁO WRĘCZENIE DYPLOMÓW I POŻEGNALNA DYSKOTEKA.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *w Kołobrzegu

w Kołobrzegu

Data dodania: 21.07.13 | godz. 00:00

DZISIEJSZY GORĄCY DZIEŃ SPĘDZILIŚMY W KOŁOBRZEGU. NA POCZĄTKU BAWILIŚMY SIĘ NA "PIRACKIEJ PRZYGODZIE". ZABAWY I ŚMIECHU BYŁO BEZ LIKU. CUMOWALIŚMY LINĘ, WBIJALIŚMY GWOŹDZIE, TAŃCZYLIŚMY Z BALONAMI, PANOWIE BYLI PASOWANI NA WILKÓW MORSKICH, UCZYLIŚMY SIĘ SZANT. W WYŚMIENITYCH HUMORACH ZWIEDZILIŚMY BAZYLIKĘ MARIACKĄ ORAZ WIEŻĘ PROCHOWĄ. NASTĘPNYM PUNKTEM PROGRAMU BYŁA LATARNIA MORSKA. WIDOK NA MORZE I ROZCIĄGAJĄCĄ SIĘ PLAŻĘ BYŁ WSPANIAŁY. CHWILĘ SPĘDZILIŚMY PRZY POMNIKU ZAŚLUBIN Z MORZEM I UDALIŚMY SIĘ NA ZAKUPY PAMIĄTEK. TO BYŁ DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ. NA KONIEC MIELIŚMY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO JUTRZEJSZEJ METAMORFOZY :)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 7 8