Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Morze › Łeba

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Łeba

« wróć do listy
Spotkajmy się za rok!

Spotkajmy się za rok!

Data dodania: 05.08.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Pożegnania nadszedł czas

Pożegnania nadszedł czas

Data dodania: 04.08.13 | godz. 00:00

Po śniadaniu grupa wyszła na plażę. Po obiedzie koloniści zaczęli się pakować , a następnie  nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz oddanie strojów. Po kolacji  ruszyliśmy odwiedzić port jachtowy i port rybacki oraz zakupiliśmy pamiątki.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Rodzinnie nad morzem

Rodzinnie nad morzem

Data dodania: 03.08.13 | godz. 00:00

Po śniadaniu odbyły się porządki i przygotowania do pikniku rodzinnego. Podczas pikniku dzieci brały udział w konkurencjach sprawnościowych, a następnie zajęły się malowaniem prac plastycznych dla rodziców. Dzieci wraz z rodzicami poszły nad morze, a pozostałe osoby, które zostały w ośrodku poszły z wychowawcami na plażę. Po kolacji odbył się konkurs ,, Mam talent''.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 11 12