Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Morze › Kołobrzeg - Smyki na wakacjach

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Kołobrzeg - Smyki na wakacjach

« wróć do listy
Do zobaczenia za rok!

Do zobaczenia za rok!

Data dodania: 12.08.13 | godz. 00:00

Mimo tego, że dzisiaj się rozstajemy, to na naszych twarzach widać uśmiechy. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać. Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie spotkania w przyszłości. Może już za rok? Wracajcie szczęśliwie do domu! Do zobaczenia kochani! A już za 7 dni będziemy mogli kontynuować naszą zabawę, ponieważ w galerii na stronie www.szarpie.pl pojawi się pełna fotorelacja z turnusu. Przeżyjecie to jeszcze raz i podzielicie się Waszymi przygodami z bliskimi!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Czas się spakować

Czas się spakować

Data dodania: 11.08.13 | godz. 00:00

Fabryka fantazji od rana sprzątała i zaczęła pakować swoje rzeczy do walizek. Potem grały w gry integracyjne na boisku. W tym czasie My little pony udało się na dziki zachód. Po obiedzie udali się na plażę, a wieczorem wspólnie oglądali film.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Kończymy

Kończymy

Data dodania: 11.08.13 | godz. 00:00

Piraci od rana robili porządki w pokoju oraz zajęli się pakowaniem swoich rzeczy do walizek. Dziewczęta z horse&you pakowały swoje walizki oraz uczestniczyły w grze terenowej. po południu wszyscy razem przy wietrznej pogodnie podziwiali morze a wieczorem oglądali zachód słońca.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 6 7