Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2013› Góry › Zakopane

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Zakopane

« wróć do listy
Do zobaczenia!

Do zobaczenia!

Data dodania: 24.07.13 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Było fantastycznie. Mamy nadzieję, że bawiliście się wyśmienicie. A już za 7 dni zapraszamy na stronę www.szarpie.pl, gdzie w zakładce Strefa Premium znajdziecie galerię ze zdjęciami z turnusu - doskonałe uzupełnienie wakacyjnego albumu. Pokażcie bliskim, jak się bawiliście!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Kończymy naukę

Kończymy naukę

Data dodania: 23.07.13 | godz. 00:00

Dziś przeżyliśmy swój ostatni dzień w Hogwarcie. Jak na każdą szkołę przystało nastąpiło uroczyste zakończenie. Rozdano dyplomy oraz nagrody. W naszym rankingu domów wygrał, tak samo jak w książce, Gryffindor. Po raz ostatni paradowaliśmy ulicami w naszych strojach. Super bohaterom pobyt w Hogwarcie też się spodobał. Szkoda tylko, że kufry same się nie spakują. Wieczorem czeka nas krótka, ale intensywna dyskoteka pożegnalna. Jutro czeka nas ostatnie trudne zadanie. Pobudka o 5:00.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Zielarstwo w górach

Zielarstwo w górach

Data dodania: 22.07.13 | godz. 00:00

Dzisiaj mieliśmy lekcje zielarstwa. Rozpoznawaliśmy po zapachu: rumianek, szałwię, miętę i melisę. Potem poszliśmy na łąkę szukać roślin leczniczych. Wśród nich znalazły się babka lancetowata, mniszek lekarski i pokrzywa. Niektórzy z nas potrafili powiedzieć na co te rośliny pomagają. Układaliśmy też obrazek techniką karigami. Po południu mieliśmy podchody - poszukiwanie komnaty tajemnic, a super bohaterowie ratowali planetę krypton z prawdziwym wykrywaczem metalu. uratowali też Hogwart - znaleźli bowiem ,, bombę". A po kolacji mamy ostatnią dyskotekę oraz wybory Miss i Mistera naszej kolonii.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 20 21